svētdiena, 2020. gada 12. jūlijs

Dievu ziņneša zemais starts jauniem piedzīvojumiem un Debesu Dziednieka Hīrona goda/soda aplis


12.07.2020. Svētdiena

    Šodien atkal Debesīs mazliet lielākas pārmaiņas – tā Dievu ziņnesis Merkūrs sāks doties uz priekšu, pēc sava soda/goda apļa, un, kāds aiz prieka nopūtīsies, jo jucekļi pierims un iestāsies salīdzinoši mierīgāks laiks, kāds ar nepacietību gaidīs atkal šo soda/ goda apli, jo tā laikā viss tik feini nostājas savās vietas, tik daudz jaunas un vērtīgas atziņas. Katram savs laiks. Nākamais retro Merkūrs būs no 10.oktobra līdz 03.novembrim. Tagad draiskais zēns dosies atkal jaunos ceļos, apgūstot jaunu pieredzi un sniedzot mums jaunas mācību stundas. Līdz augusta sākumam vēl ģimenes lietās kaut kādas pārmaiņas un pieredze apgūstama, kaut kas jauns uzzināms. Iespējams, kādi dokumenti kārtojami saistībā ar ģimeni.

     Vēl arī Debesu Dziednieks, viedo zināšanu glabātājs Hīrons pēc neilgas mīņāšanās uz vietas sāks mest savu goda/soda apli. Tiesa gan viņš ir mazliet lēnāks un tāpēc arī “uz vietas” mīņājas dažas dienas ilgāk.

       Hīrons ir viedais skolotājs – gudrs un labsirdīgs, viņa zināšanas ir praktiski pielietojamas, kā leģendā vēstīts – viņš pats bija ievainots (nejauši ievainoja viņa draugs Hērakls, tas izveda Hīronu no Aīda jeb Plutona valstības viszemē), taču sevi izdziedināt nevarēja, taču caur šo ievainojumu Hīrons izprata un izjuta citu sāpes, un, to, kas ir sāpes. Hīrons ir šamanis (viņa pārziņā ir dabas veltes, dažādas zālītes un augi), priesteris, tas, kurš kalpo cilvēces labā. Tas var mūsos atvērt “slēptās zonas”, ko citi mūsos redz, bet mēs paši sevī nesaskatām. Viņš norāda uz to, ko neatpazīstam, lai izmantotu savā labā. Kas tāds, ko citu labā spējam izdarīt, bet paši priekš sevis nē. Nu gluži kā leģendā par Hīronu – citus izdziedina, bet sevi nē. 
    Tāpat Hīrons parāda, kā mēs izpaužam savu mīlestību pret saviem tuvākajiem, un, kā varam atvieglot viņu ciešanas. 
     Hīrons Debesu jumā atrodas starp Saturnu (laiks, robežas, Zeme, karma…) un Urānu (brīvība, oriģinalitāte, viss jaunais, Kosmoss), tad nu Hīrons ir tāds kā tilts, kas savieno abas šīs planētas ar pretējām nozīmēm, kā vidutājs. Simboliski tā ir kā atslēdziņa no neredzamām durvīm uz citu pasauli. Saturns ir arī bailes – ja spēsi pārvarēt bailes (pārkāpsi Saturna slieksnim), tev pavērsies citas dimensijas durvis un tu nokļūsi Brīvībā, kuras pārvaldnieks ir Urāns, iegūsi daudz jaunu iespaidu, jaunu zināšanu, jaunas pieredzes un iemaņas. 😊 Garīgajā ziņā tas atbilsts teicienam – nebaidies lēkt aizā, jo tikai tā tu iegūsi spārnus un iemācīsies lidot. (Te gan domāts Dvēseles lēciens, lai miesa paliek tepat!) 😊 Tad pārsniegsi Laiku, Telpu un Karmu.
    Hīrona vārda  nozīme ir no sengrieķu - Χείρων, Heiron; no χείρ «roka» - «veiklās, prasmīgās rokas» - senākais ārstniecības veids ir manuālā terapija. Hīrons ir holistiskās medicīnas (skatīt visu organismu kopumā, ne vienu atsevišķo problēmu) aizgādnis. Tāpat arī iluzionistu aizgādnis, kad nesaproti, kur beidzas acu apmāns un sākas brīnumi – kā cepurē var paslēpt zaķi? 😊
    Ja savu Hīronu neapzināmies, nesajūtam to vērtību, ko viņš mums sniedz (mums katram kartē tā ir cita) un neprotam viņa zināšanas pielietot, ja baidāmies pārlēkt tai robežai, tas dod nepārliecinātību, neapmierinātību, tad Urāns caur nemieru baksta un rausta, aicinot pie sevis, dzenot uz priekšu, liekot meklēt ko labāku, pat, ja viss jau ir labi.

Līdz pat decembra vidum Hīrons kāpsies uz atpakaļu metot savu goda/soda apli, un, šobrīd tas ir Auna zīmē – par šo laiku noteikti var teikt – visas slimības un problēmas (arī partnerattiecībās) ir galvā – kārtojam galvas, lai skaidrība, lai kartība. 

    Tā kā Hīrons atbild arī par partnerattiecībām – var atklāties (vai kāds vai ieviest uz laiku to savā dzīvē), ka kādam ir divas mājas, divas sievas/vīri, divas sejas, div… vienlaicīgi. 

     Lai izdodas atrast sevī to, “kur roka jāpieliek, lai labais darbs uz priekšu iet”! 😉

(📷 no i-neta dzīlēm)


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru